Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA PROFILAKTYKI SPOŁECZNEJ
Logo Zakopane.jpgactive.jpgcaritas_logo.jpgkomenda.pngkomitet.pnglogo_wojewody_mazowieckiego.jpgministerstwo.png

Konferencje

Konferencje organizowane pod hasłem Kampanii „Łączy nas sport nie narkotyki” stwarzają okazję do wymiany doświadczeń i podzielenia się rozwiązaniami jakie udaje się wypracować w profilaktyce dzieci i młodzieży i w promowaniu sportu, jako alternatywie dla zachowań patologicznych.

Czytaj więcej...

Cykliczne zajęcia sztuk walki

Pod hasłem naszej Kampanii „Łączy nas sport nie narkotyki” prowadzone jest obecnie kilkadziesiąt ośrodków, w których odbywają się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Czytaj więcej...

Aktywizacja środowisk wiejskich

Nierówność dostępu dzieci i młodzieży do sportu widoczna jest przede wszystkim w środowisku wiejskim. W tej sytuacji narasta problem zagrożeń patologicznych alkoholizmem, narkomanią i przestępczością młodocianych. Wiemy, że obniżona aktywność fizyczna to jeden z podstawowych czynników zagrożenia zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Czytaj więcej...

Spotkania Mistrzów Sportu z młodzieżą

Spotkania z młodzieżą w szkołach i przedszkolach, które prowadzimy od 4 lat owocują zwiększonym zainteresowaniem uprawianiem sportów, ze szczególnym uwzględnieniem różnego rodzaju dyscyplin sztuk walki.

Czytaj więcej...

Zgrupowanie kadry Polski i promocja sportu wyczynowego

Przy współpracy Runda Zero Promotion organizujemy Gale kickboxingu i profesjonale widowiska sztuk walki. W grudniu 2015 roku zorganizowaliśmy już po raz 5 Mazovia Cup International, gdzie 600 zawodników walczyło o nagrodę w randze Pucharu Europy.

Czytaj więcej...

FUNKICK

Głęboko przemyślany, oparty na latach doświadczeń, systemem nauczania dzieci w sztukach walki, bez względu na preferowany przez trenera styl. Obejmuje szeroką ilość ciekawych, momentami nawet zaskakujących rozwiązań. Celem nadrzędnym programu jest usprawnienie i usportowienie dzieci.
Jego twórcy to: FUN SPORT i LKSW Dan. Dzięki nim mamy przyjemność współtworzyć program w powiecie piaseczyńskim i przyczyniać się do rozwoju dzieci, a także "zarażać" pasją do sztuk walki, już od najmłodszych lat.

Dorzuć Zeszyt do Wyprawki Szkolnej

Akcja charytatywna „Dorzuć Zeszyt do Wyprawki Szkolnej” prowadzona jest od 2010 roku w Ełku i na terenie Powiatu Piaseczyńskiego oraz innych miast przez Runda Zero Promotion i Fundację Sport Active ,lokalnych działaczy społecznych oraz kluby sportowe.

Jej celem jest coroczna zbiórka przyborów i materiałów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin, aby w ten sposób pomóc im w przygotowaniu się do nowego roku szkolnego. 

Czytaj więcej...

Autorski projekt Kampanii „Jesteśmy tacy sami”- wyrównywanie szans

Zajęcia sztuk walki prowadzone od 2013 r. przez Piotra Bąkowskiego w Zespole Szkół Specjalnych w Łbiskach przybrały charakter co tygodniowych treningów dla uczących się tam dzieci i młodzieży. Specjalnie dobrane pod tym kątem ćwiczenia z zakresu kickboxingu i sztuk walki mają na celu kształtowanie koordynacji ruchowej oraz stymulację pracy mózgu. Oprócz poznawania technik sztuk walki, uczestnicy mają okazję do poprawienia swojej sprawności fizycznej.

stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK 2015