Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA PROFILAKTYKI SPOŁECZNEJ
Logo Zakopane.jpgactive.jpgcaritas_logo.jpgkomenda.pngkomitet.pnglogo_wojewody_mazowieckiego.jpgministerstwo.png

Spotkanie w KPP w Piasecznie

 

Zdjęcie użytkownika Piotr Bąkowski.

 

Spotkanie z Jarosławem Sawickim, Oficerem Prasowym KPP w Piasecznie, w sprawie współpracy w kampanii Łączy Nas Sport Nie Narkotyki. Planujemy koleiny cykl spotkań z młodzieżą szkolną w celu promocji sportu jako alternatywy do zachowań o patologicznym charakterze. 
Innymi słowami - niech młodzież sprawdza swoje charaktery na sali treningowej zamiast realizując niebezpieczne pomysły na podwórku, a aprobatę i podziw rówieśników na zawodach sportowych a nie ulicy :)

Gmina Choceń w akcji Łączy Nas Sport Nie Narkotyki

Od lewej trener Daniel Tobjasz ze swoimi podopiecznymi

 

Akcja Łączy Nas Sport Nie Narkotyki rozpoczęła działanie w Gminie Choceń dzięki Ambasadorowi Daniel Tobjasz .W środę w Hali GOSIR rozegrany został " Bieg sprawnościowy małego samuraja" o Puchar prezesa AMSW Wilkowice. Na bieg licznie przybyli mieszkańcy gminy. Bieg odbył się w ramach kampanii " ŁĄCZY NAS SPORT NIE NARKOTYKI" 

 

Łączy Nas Sport Podbija Europę

Zdjęcie użytkownika Łączy Nas Sport Nie Narkotyki.

 

W 2017 roku powstała międzynarodowa edycja "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki" która objęła patronatem największą międzynarodową imprezę sztuk walki na świecie - "Zunifikowane Mistrzostwa Świata". Tym samym nasza akcja zyskała licznych przedstawicieli międzynarodowych.

Puchar Europy w Tarczynie

Zdjęcie użytkownika Mazovia Cup International UFR.

 

Jak co roku Puchar Europy w sztukach walki, w Tarczynie, odbył się pod hasłem Łączy Nas Sport Nie Narkotyki

 

Spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piasecznie

Zdjęcie użytkownika Piotr Bąkowski.

 

Spotkanie z młodzieżą Specjalnego Szkolno-Wychowawczego Ośrodka w Piasecznie pod hasłem Łączy Nas Sport Nie Narkotyki. Jak powiedział Paweł Zajc "Nie jesteśmy mądrzejsi, tylko mamy, większe i dłuższe doświadczenie" - Coś w tym jest...Dziękuję za zaproszenie!

Spotkanie w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze

Zdjęcie użytkownika Lukasz Makarewicz.

Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze podpisał porozumienie z przedstawicielami fundacji Sport Active. Głównym celem przedsięwzięcia jest edukacja i profilaktyka uzależnień wśród osadzonych jak również krzewienie idei sportowego fair play.
7 listopada gupa ok 50 osadzonych spotkała się z przedstawicielami fundacji Sport Active. Spotkanie było jednym z elementów realizacji programu readaptacji „Sport to Zdrowie”.

Na początku prezes fundacji Łukasz Makarewicz przedstawił pokrótce założenia programowe fundacji i jej obszary działania. Mottem Sport Active jest hasło „Łączy nas sport nie narkotyki”.

Jednym z gości był Dominik Golak- mistrz świata w trójboju siłowym, który zaprezentował osadzonym swoje osiągnięcia sportowe, przedstawił zasady czystego treningu i to jak wpleść sport w codzienne życie budujące charakter i zdrowe postawy. Opowiedział jak stworzyć zdrową pasję, która skutecznie odciągnie uwagę od niewłaściwych zachowań.

Na koniec dyrektor zakładu ppłk Adam Kozioł podpisał porozumienie z prezesem fundacji Łukaszem Makarewiczem. W ramach porozumienia zaplanowano cykl spotkań profilaktycznych z osadzonymi i ich udział w przedsięwzięciach fundacji.

tekst i zdjęcia: kpt. Paweł Zieliński, por. Dariusz Śmiechowski

Żródłó http://www.sw.gov.pl/aktualnosc/zaklad-karny-czerwony-bor-porozumienie-ze-sport-active

Spotkanie w Zakłdzie Karnym w Czerwonym Borze

 

We Wtorek prezes Fundacji Sport Active podpisał porozumienie z Zakładem Karnym w Czerwonym Borze w którym będą prowadzone zajęcia pod hasłem Ogólnopolskiej Kampanii "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki". Dzięki zaangażowaniu Pana Kapitana Pawła Zielińskiego będziemy mogli szerzyć idę Sportu i zasad far play wśród osadzonych. Przy okazji osadzeni mogli wysłuchać wykładu Mistrza Świata w Trójboju siłowym Dominika Golaka.

Spotkanie w Szkole w Konstancinie

 

 

 Zdjęcie użytkownika Piotr Bąkowski.

 

 

09.11- Spotkanie "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki" w Szkole Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie . Dziękujemy za zaproszenie!

stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK 2015